آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۷۳۵۵۵
تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ساعت ۹:۳۲
نماینده ولی فقیه در استان خراسان شمالی:

هفته دفاع مقدس یادآور افتخار آفرینی ملت بزرگ ایران است

نماینده ولی فقیه در استان خراسان شمالی گفت: هفته دفاع مقدس یادآور افتخار آفرینی ملت بزرگ ایران است.
هفته دفاع مقدس یادآور افتخار آفرینی ملت بزرگ ایران است,

به گزارش عصراترک، به نقل از مهر حجت الاسلام رضا نوری صبح جمعه در مراسم رژه نیروهای مسلح خراسان شمالی در نخستین روز هفته دفاع مقدس اظهار داشت: هفته دفاع مقدس، هفته افتخارآفرینی ملت بزرگ ایران است.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی تصریح کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران جهان کفر و استکبار به همراه دنباله‌روهای آنها در منطقه در برابر انقلاب صف‌آرایی کردند.

امام جمعه بجنورد بیان کرد: با قضاوت ظاهری، پیروزی در چنین شرایطی به دلیل ظرفیت گسترده به میدان آورده توسط استکبار ناممکن بود، اما انقلاب با سه مؤلفه قدرت از این آزمون سخت سربلند بیرون آمد.

وی در ادامه افزود: اولین مؤلفه قدرت انقلاب اسلامی رهبری ولی فقیه شجاع، آگاه به زمان و بصیر بود که مردم را به میدان آورد.

حجت الاسلام نوری گفت: ملت آزاده و بزرگ ایران در راه تحقق فرامین امام خمینی (ره) که ایشان را جانشین امام عصر می‌دانستند عاشقانه و مخلصانه به میدان آمدند.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی خاطر نشان کرد: در ادامه ملت بزرگ ایران با زعامت مقام معظم رهبری در برابر دسیسه‌چینی اتاق فکر استکبار قله‌های افتخار را فتح می‌کند.

امام جمعه بجنورد دومین مؤلفه قدرت انقلاب اسلامی را پشتوانه مردمی عنوان کرد و اظهار داشت: بسیج از دل همین مردم برخواست تا به واسطه حضورش در کنار دیگر قوای مسلح در جنگ نابرابر به پیروزی دست پیدا کنیم.

وی در ادامه افزود: ‬همه مسئولین باید در وهله اول قدردان و سپس خادم ملت ایران باشند.

حجت الاسلام نوری سومین مؤلفه قدرت انقلاب اسلامی را نیروهای مسلح شجاع و مکتبی برشمرد.

انتهای خبر/


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر


پایگاه خبری تحلیلی اخبار شیروان