آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۷۲۳۲۲
تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ساعت ۹:۲۹
سرپرست دانشکده پرستاری شیروان خبر داد:

چاپ ۴۹ مقاله در مجلات داخلی و خارجی توسط دانشکده پرستاری شیروان

سرپرست دانشکده پرستاری شیروان گفت: طی دو سال گذشته ۴۹ مقاله توسط اعضای هیات علمی دانشکده پرستاری شیروان در مجلات خارجی و داخلی به چاپ رسیده است.
چاپ ۴۹ مقاله در مجلات داخلی و خارجی توسط دانشکده پرستاری شیروان,

دکتر محمدکریم صابری، سرپرست دانشکده پرستاری شیروان در گفتگو با خبرنگار عصراترک با اشاره به چاپ ۴۹ مقاله اعضای هیات علمی این دانشکده در مجلات داخلی و خارجی اظهار کرد: ۱۰ طرح تحقیقاتی توسط اعضای محترم هیئت علمی دانشکده انجام و به اتمام رسیده و هم اکنون ۱۸ طرح تحقیقاتی در حال اجرا و ۱۹ طرح در جریان تصویب است.

صابری از داوری ۱۶ طرح تحقیقاتی و کتب علمی توسط اعضای هیئت علمی دانشکده پرستاری شیروان خبر داد و افزود: اعضای هیات علمی ۸ کتاب نیز به چاپ رسانده اند.

سرپرست دانشکده پرستاری شیروان با اشاره به تجهیز واحد مهارت‌های بالینی دانشکده، گفت: ۹ عدد مانکن، مولاژ و سایر تجهیزات پزشکی به ارزش ۲ میلیارد و ۷۷۶ میلیون ریال خریداری شده است.

وی از خرید تعداد ۱۰۵ جلد کتاب در قالب ۳۳ عنوان برای رشته‌های پرستاری و فوریت پزشکی خبر داد و بیان کرد: ۱۰ جلد کتاب لاتین در قالب ۵ عنوان برای رشته فوریت‌های پزشکی نیز خریداری شد تا کتابخانه این دانشکده به صورت کامل تجهیز شود.

صابری رفع مشکلات تاسیساتی خوابگاه‌های دانشجویی، خرید تجهیزات و لوازم ورزشی، اعزام دانشجویان به اردو‌های علمی و فرهنگی و برگزاری جشن‌های دانشجویی را از جمله فعالیت مدیریت فرهنگی و دانشجویی این دانشکده عنوان کرد.

انتهای پیام/حق‌بین


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر


پایگاه خبری تحلیلی اخبار شیروان