آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۶۳۱۴۵
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ساعت ۹:۱۶

انتقاد نماینده شیروان از جانمایی عجولانه و تبلیغاتی مکان احداث پروژه ۱۰ هزار راسی

علی جدی گفت: اگر در جانمایی مکان احداث پروژه گاوداری ۱۰ هزار رأسی گلدشت شیروان به جای تصمیم گیری عجولانه و تبلیغاتی، بررسی و مطالعه علمی دقیقی صورت می‌گرفت قطعا با هزینه‌های بسیار پایین و در مدت زمان کمتری شاهد بهره‌برداری آن بودیم.
انتقاد نماینده شیروان از جانمایی عجولانه و تبلیغاتی مکان احداث پروژه 10 هزار راسی ,

به گزارش عصر اترک از شیروان، علی جدی در راستای تامین تسهیلات خرید هزار رأس دام سنگین برای راه اندازی اولیه پروژه گاوداری ۱۰ هزار رأسی گلدشت شیروان، بررسی میدانی و هم افزایی مسئولین متولی امر در جهت رفع مشکلات، بررسی و پیگیری مشکلات از این پروژه بازدید کرد.

علی جدی در این بازدید، با تذکر جدی به مسئولان آب منطقه ای جهت تامین آب شرب این مجموعه، که به گفته متولیان امر بزرگترین مانع راه اندازی پروژه است، تاکید کرد: علیرغم جانمایی نامناسب و بدون مطالعه و همچنین عدم توجه به محل تامین زیرساخت های اولیه نظیر آب مصرفی این مجموعه به جهت جلوگیری از هدر رفت بیت المال طی فرصت یکماهه مسئولان مربوطه راهکار مناسبی برای رفع مشکلات تأمین آب شرب اتخاذ کنند.

نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن ضمن انتقاد از جانمایی پروژه افزود: اگر برای جانمایی مکان احداث پروژه گاوداری ۱۰ هزار رأسی گلدشت شیروان به جای تصمیم گیری عجولانه و تبلیغاتی، بررسی و مطالعه علمی دقیقی صورت می‌گرفت قطعا با هزینه‌های بسیار پایین و در مدت زمان کمتری شاهد بهره‌برداری آن بودیم.

لازم به ذکر است، هزینه تامین آب شرب دائم برای رفع نیاز روزانه ۱۰ هزار رأس دام سنگین بدلیل جانمایی نامناسب پروژه و عدم پیش بینی محل تامین آن بسیار بالاست و سد بارزو این شهرستان در شرایط کنونی به تنهایی پاسخگوی این حجم آب نیست و در واقع این موضوع موجب قفل شدن این پروژه شده است.

نماینده مردم شهرستان شیروان به همراه مدیر کل جهاد کشاورزی، فرماندار شیروان و جمعی از روسای ادارات مرتبط از پیشرفت فیزیکی احداث پروژه گاوداری ۱۰ هزار رأسی شرکت کشت و صنعت گلدشت بازدید و از نزدیک مشکلات پروژه را بررسی کردند.

انتهای پیام/حق بین

 
 

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر


پایگاه خبری تحلیلی اخبار شیروان