آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۶۱۶۷۳
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ساعت ۱۰:۳۱

سرپرست سما در شیروان معرفی شد

مراسم معارفه سرپرست جدید معاونت آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیروان یا همان سما برگزار و حسین محمودی به عنوان سرپرست انتخاب شد.
سرپرست سما در شیروان معرفی شد,

به گزارش عصر اترک از شیروان، معارفه حسین محمودی سرپرست جدید این مرکز با حضور حجت‌الاسلام محمود حق‌به‌جانب دبیر شورای سیاست‌گذاری سمای استان خراسان‌شمالی، دکتر فواد شکری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شیروان، مدیران و برخی کارکنان در محل اتاق ریاست مجتمع سما برگزار شد.

 فواد شکری، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شیروان در ابتدای این جلسه، به تعامل مثبت دانشگاه آزاد اسلامی و سما در تمامی حوزه‌ ها تاکید کرد و افزود: برقراری تعامل و ارتباط تنگاتنگ بین دانشگاه و سما را از اهداف مهم دانشگاه برشمرد.

حجت الاسلام و المسلمین محمود حق‌بجانب دبیر شورای سیاست‌گذاری سمای استان خراسان‌شمالی نیز در ادامه، دلیل موفقیت و ماندگاری یک انسان را اخلاص وی در امور دانست و اظهار کرد: اگر انسان برای خدا کار کند و غیر خدا را نبیند، ماندگار خواهد شد؛ چراکه اخلاص از جنس عبودیت محض است.

حسین محمودی سرپرست معاونت آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیروان که چند سالی در دانشگاه آزاد اسلامی مشغول به خدمت بود به اوضاع رو به رشد و افزایش چشمگیر جذب دانشجو اشاره نمود و گفت: ان شاالله آمار دانش آموزان مدارس سما نیز رو به افزایش گردد،البته آموزش با کیفیت همراه باشد. و باید تجربیات خوب همکاران را به عمل تبدیل کرده و در راستای تقویت آن تلاش کنیم.

لازم به ذکر است حسین محمودی از نیروهای رسمی سما است که حدود بیست سال در این مرکز مشغول به فعالیت می باشد.

انتهای پیام/حق بین


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر


پایگاه خبری تحلیلی اخبار شیروان