آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۴۹۰۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ساعت ۸:۴۶
نماینده مردم شیروان:

ورزشگاه ۳ هزارنفری شیروان آیینه دق مردم شده است

نماینده مردم شیروان و نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از عدم تکمیل پروژه های نیمه تمام شهرستان انتقاد کرد و گفت: پروژه ورزشگاه ۳ هزار نفری شیروان آیینه دق شهروندان شده است.
 ورزشگاه ۳ هزارنفری شیروان آیینه دق مردم شده است,

 علی جدی، نماینده مردم شیروان در گفتگو با خبرنگار  پایگاه خبری شیروان  ضمن تشریح بخشی از اقدامات انجام شده در طول فعالیت یکساله مجلس شورای اسلامی دوره یازدهم ادامه داد: پروژه های غیر فعال بالای ۸۰ درصد پیشرفت زیادی در شهرستان شیروان مخصوصا در حوزه ورزشی راکد مانده و پیگیری های زیادی انجام دادیم تا پروژه جدیدی کلنگ زنی نشود و اعتبار آن صرف تکمیل پروژه های نیمه تمام شود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۶ سالن ورزشی نیمه کاره روستایی در شهرستان وجود دارد که امیدواریم امسال تکمیل شود، افزود: پروژه باستانی ورزشگاه ۳ هزار نفری شیروان را یا باید تخریب کنیم و دور بریزیم یا باید توجه کنیم و آنرا تکمیل کنیم که قول های مساعدی را در این راستا گرفته ایم.

جدی  به پروژه راکد، کتابخانه مرکزی شیروان با ۳ هزار متر بنا  با پیشرفت ۹۵ درصدی نیز اشاره کرد و گفت:  بدلیل اختصاص نیافتن اعتبار ناچیز جهت تکمیل این پروژه نیز در حال خراب شدن بود که قول اختصاص اعتبار را گرفتیم که با تخصیص اعتبار این پروژه، تابستان به بهره برداری خواهد رسید.

نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی  با بیان اینکه در استان خراسان شمالی۱۲۰ کیلومتر جاده روستایی  از محل تخصیص قیر رایگان آسفالت خواهد شد، اظهارکرد:  متاسفانه خراسان شمالی تنها استانی است که خط راه آهن‌ندارد و ظلمی که در این راستا به مردم صورت گرفته باید جبران شود.

وی ادامه داد: روستاهای پر تنش آبی زیادی در شهرستان داریم که با پیگیری های متعدد مصوبه احداث مجتمع آبرسانی عبدآباد و گلیان را هفته قبل اخذ کردیم.

جدی در پایان با بیان اینکه قیمت خرید تضمینی چغندر و گندم برای کشاورزان اصلا به صرفه نیست، خاطر نشان کرد: امسال خرید تضمینی گندم و جو ، چغندر و سایر محصولات مشابه باید دو برابر افزایش داشته باشد.

انتهای پیام/حق بین


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر


پایگاه خبری تحلیلی اخبار شیروان