آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۳۳۴۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ساعت ۱۱:۵۷

توزیع ۱۰۰۰ پرس غذای گرم به یاد عارف ربانی شیروانی

به منظور گرامی داشت دومین سالگرد ارتحال عارف ربانی حاج سید میربابا سیدی یک هزارغذای گرم به صورت بسته بندی شده درشهرستان شیروان توزیع شد.
توزیع 1000 پرس غذای گرم به یاد عارف ربانی شیروانی,

محمد صفایی، حافظ کل قرآن کریم و از بستگان این عارف روحانی در گفتگو یا خبرنگار  پایگاه خبری شیروان گفت: حاج سید میربابا سیدی در سال ۱۳۰۱ هجری شمسی در روستای زو از توابع شهرستان شیروان دیده به جهان گشود و از ابتدای جوانی خود را وقف خداوند متعال و مردم کرد و اعمال خود را بر طبق رضایت خدای عزوجل، دستورات قرآن کریم، احادیث پیامبر(ص) و ائمه اطهار علیهم السلام قرار داد و خداوند نیز او را به دوستی با خود برگزیده و به درجه اولیای خود نایل ساخت.

وی افزود: اهل علم و تقوا ایشان را به عنوان عالم و عارف ربانی می شناختند و سایر مردم نیز از نقاط مختلف کشور همه روزه جهت رفع حوائج و به قصد متبرک شدن و شفا پیدا کردن به این مرد الهی و آسمانی مراجعه می‌ کردند.

صفایی با اشاره به سفر مقام معظم رهبری در سال ۱۳۹۱ به شهرستان شیروان اظهار کرد: در این سفر مقام معظم رهبری به قصد زیارت این سید عظیم الشأن آماده می شوند که حاج سید میربابا سیدی به این سید اولاد پیامبر(ص) به خاطر مقام بالای عظمای ولایت پیام می رسانند که بنده به خدمت شما می رسم و بعد از مراسم سخنرانی مقام معظم رهبری دیدار این دو بزرگوار صورت می پذیرد و حضرت آقا از این عارف ولی خدا طلب دعای خیر می کنند.

وی با اشاره به خاطره دیدار یکی از شهروندان شیروانی با حضرت آیت الله بهجت(ره) در رابطه با مقام حاج سید میربابا سیدی نیز گفت: یکی از دوستان شیروانی در قم به دیدار حضرت آیت الله بهجت در زمانی که ایشان در قید حیات بودند مشرف می شوند که بعد از مجلس بدون اینکه حضرت آیت الله بهجت وی را بشناسند او را به اسم صدا زده و به این شهروند شیروانی گفتند به جای اینکه به قم بیایی و ما را ببینی به دیدار حاج سید میربابا سیدی در شیروان برو و ایشان را زیارت کن.

لازم به یادآوری است که کتابی در رابطه با زندگی نامه، داستان ها و کرامات عالم ربانی حاج سید میربابا سیدی با عنوان "الهامات قلبی" توسط آقای شیرعلی شاکری یکی از دبیران آموزش و پرورش شهرستان شیروان به رشته تحریر درآمده است.

انتهای پیام/حق بین


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر


پایگاه خبری تحلیلی اخبار شیروان