آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۲۹۷۳۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ساعت ۹:۲۱
بانوی ورزشکار شیروانی:

غیرت بانوان ایرانی را می ستایم

هانیه صداقت بانوی معلول جسمی حرکتی شدید گفت: حجاب به منزله پرچم حیات اجتماعی اسلام است و مسئولیت و افتخار برافراشته نگهداشتن این پرچم، بردوش زنان و مردان مؤمن و مسلمان است.
غیرت بانوان ایرانی را می ستایم,

به گزارش پایگاه خبری شیروان هانیه صداقت متولد سال ۱۳۶۴ و کارشناس کامیپوتر شاخه نرم افزار است که در یکی از مراکز بهزیستی شیروان مشغول به کار است.

صداقت به خبرنگار ما گفت:  فعالیت ورزشی خودم را از سال ۹۴ با هیات جانبازان و معلولین شروع کردم و در دو رشته دومیدانی و تیراندازی با کمان فعالیت میکنم.

در سال 95 به عنوان تنها نماینده دونده استان به مسابقات کشوری دومیدانی  اعزام شدم و موفق به کسب مقام سوم در  ماده دوی صد متر شدم.

در سال ۹۸ مجددبه مسابقات کشوری دومیدانی اعزام شدم ولی بعلت ادغام کلاس ها از کسب مدال محروم شدم.

 

 

بنده هنوز موفق به شرکت در مسابقات جهانی نشدم لیکن از اینکه می بینم بانوان ایرانی با پوشش اسلامی همپای سایر ورزشکاران جهان در میادین قهرمانی افتخار آفرینی می کنند احساس غرور میکنم و غیرت بانوان ایرانی را می ستایم.

 بسیاری فکر می کنند که زنان مسلمان در عرصه ورزش حضور پررنگی ندارند و اصولا ورزش نمی‌کنند اما در سالهای اخیر، افزایش حضور موفق زنان محجبه ورزشکار در مسابقات بین المللی باعث شده که همه جهانیان این باور را بپذیرند که ورزشکاران مسلمان زن، ورزش را در عین حفظ حجاب، حق مسلم خود می‌داند.

 حجاب به منزله پرچم حیات اجتماعی اسلام است و مسئولیت و افتخار برافراشته نگهداشتن این پرچم، بردوش زنان و مردان مؤمن و مسلمان است.

 برنامه ام‌ برای آینده ادامه فعالیت در رشته تیراندازی است چرا که این رشته باعث تمرکز و نشاط بیشتر روحیه ام می شود.

باتوجه به اینکه استعدادهای نهفته فراوانی در رشته های مختلف ورزشی در بین جوانان و نوجوانان شهر وجود دارد پیشنهاد می کنم تا کلاسهای استعدادیابی بیشتری برگزار شود و همچنین مسابقات ورزشی درون شهری بیشتری برگزار شود تا علاوه بر ایجاد نشاط و شادابی مردم، شناختن استعدادهای خاص ورزشی با سهولت صورت گیرد.

انتهای پیام/حق بین


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر


پایگاه خبری تحلیلی اخبار شیروان