آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۸۵۷۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۲/۱۸ - ساعت ۱۲:۷

کارگر نمونه ملی از شیروان، با مقام معظم رهبری دیدار کرد

امید امیرگونه زاده اولین کارگر نمونه کشوری در جشنواره امتنان بصورت ویدئو کنفرانس با رهبر انقلاب دیدار کرد.
کارگر نمونه ملی از شیروان، با مقام معظم رهبری دیدار کرد,

به گزارش پایگاه خبری شیروان امید امیرگونه زاده روز پنجشنبه به خبرنگار ما اظهار کرد: به مناسب هفته کارگر در مراسم تجلیل از منتخبین جامعه کار اولین کارگر نمونه سطح ملی کشور شدم،که جای شکر است و به یاری خدا توفیق حاصل شد این افتخار ملی را برای استانم به ارمغان بیاورم. وی گفت: امیدوارم این انتخاب اسباب خیر باشد و موجبات پیشرفت آتی را فراهم سازد
و خوشحال هستم که توفیق زیارت به صورت ویدئو کنفرانس با مقام معظم رهبری دامت برکات را پیدا کردم.

رهبر انقلاب در ارتباط تصویری با مجموعه‌های تولیدی به‌مناسبت «هفته کارگر تاکید کردند: یکی از نکاتی که در باب کارگران و به مناسبت هفته کارگر خوب است روی آن تکیه بشود، مسئله رعایت حق نیروی کار است.

رهبر انقلاب افزودند: حقوق طبیعی نیروی کار باید رعایت شود. یعنی دستمزد عادلانه، پرداخت منظم و بدون تأخیر، ثبات اشتغال یعنی امنیت شغلی -که بنده روی این امنیت شغلی هم سالهای قبل تأکید کردم- که این یکی از مسائل بسیار مهم است. بعضی از آقایانی که صحبت کردند اشاره کردند که هیچ نیروی کاری را در این مدت از کار منفک نکردند این بسیار کار خوبی است. بسیار روش خوبی است.

مقام معظم رهبری مسئله بیمه، مسئله آموزش، مسئله خدمات رفاهی و مسئله بهداشت و درمان را جزء چیزهایی دانست که  حقوق کارگران است و اینها از وظایف طبیعی کارفرماست.

رهبر انقلاب خاطر نشان کرد: البته اگر اهتمام بیشتری نسبت به کارگر انجام بگیرد مثل این که نیازهای خانواده مورد مراعات قرار بگیرد یا آموزش فرزندان یا ازدواج و امثال این کارها طبعا تأثیر بیشتری در ارتباط و التیام بین کارگر و کارفرما خواهد داشت که کار مبارک و خوبی است.

انتهای پیام/حق بین


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر


پایگاه خبری تحلیلی اخبار شیروان