آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۸۵۰۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ - ساعت ۱۲:۴۰

کشف بیش از پنج کیلو تریاک در شیروان

فرمانده انتظامی شیروان از کشف پنچ کیلو و 200گرم مواد مخدر از نوع تریاک و دستگیری یک نفر سوداگر مرگ در عملیات مشترک با ماموران شهرستان فاروج خبر داد.
کشف بیش از پنج کیلو تریاک در شیروان,

به گزارش پایگاه خبری شیروان ، سرهنگ "مسعود وحیدی" با اعلام جزئیات این خبر گفت: در پی انجام اقدامات اطلاعاتی و دریافت خبری مبنی بر اینکه فردی به وسیله یک دستگاه خودروی ام وی ام اقدام به جابجایی مواد مخدر از استان خراسان رضوی به خراسان شمالی می کند، موضوع در دستور کار ماموان انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه چند اکیپ پس از هماهنگی با مقام قضایی در محور مواصلاتی مستقر و اقدام به تور ایست بازرسی نمودند، افزود: ماموران با شناسایی خودرو مذکور دستور ایست را صادر که راننده خودرو توجهی نداشته و از محل متواری شد.

فرمانده انتظامی شیروان با بیان اینکه ماموران پس از طی مسیر کوتاهی موفق به توقیف خودرو مذکور شدند، خاطرنشان کرد : فرد قاچاقچی که در طول مسیر مواد را به بیرون پرتاب کرده بود با تلاش و هوشیاری ماموران موفق به کشف پنچ کیلو و 200گرم مواد مخدر از نوع تریاک که در کیسه برنج جاساز شده بود شدند.

سرهنگ وحیدی با بیان اینکه خودروی متهم توقیف شد، تصریح کرد: در این عملیات مشترک با همکاری پلیس شهرستان فاروج یک نفر قاچاقچی دستگیر و برای تکمیل تحقیقات به مقر انتظامی منتقل و سپس به مراجع قضایی معرفی شد.

انتهای پیام/حق بین


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر


پایگاه خبری تحلیلی اخبار شیروان